دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

کرایو لیپولیز

کرایولیپولیز از روشهای غیر تهاجمی وغیر جراحی است که مورد تائید مجامع علمی معتبر اروپاوآمریکا است.FDA ازسال2010رسما این روش را مورد تائید قرار داد.در این روش از تکنولوژی سرما همراه با وکیوم برای از بین بردن بافت چربی استفاده می شود .درجه سرما باید دریک درجه خاص وکنترل شده همراه با وکیوم باشد.

سلول چربی در مدت زمانی که در معرض سرما قرار میگیرد دچار مرگ سلولی می شود سلولهای که دچار مر گ سلولی شده اند بتدربج از طریق کبد از بدن دفع می شود.درتحقیقات علمی از افرادی که کرایولیپولیز انجام داده اند،کاهش سایز وچربی بدون آسیب والتهاب به پوست ،بافتها وعصب میباشد.تغیری درسطح سرمی تری گلیسرید وکلسترول مشاهده نشده است. خطر آمبولی چربی وجود ندارد.معمولا 1الی3 جلسه درمان به فاصله 30الی45روز برای هر موضع کافی است و این از مزایایکرایولیپولیز نسبت به دیگر روشهای لاغری غیر جراحی میباشد .

احتیاج به استراحت ومرافبت خاصی ندارد وشخص بلافاصله میتواند کارهای روزمره وعادی خودش راانجام دهد.دفع چربی معمولا از 15روز تا 6 ماه طول می کشد وبه همین دلیل نتایج درمان بعد از چند ماه ظاهر می شود.چون دفع چربی تدریجی است، شلی پوست اتفاق نمی افتد.درموضعی که پروب گذاشته میشود امکان دارد دچار قرمزی ،دردخفیف وادم شود که معمولادر عرض چند روز برطرف میشود.

موارد منع استفاده:
1- در خانمهای حامله
2- افراد زیر 18سال
3- افرادی که دچار فنومن رینود،کرایوگلوبیونیما،کهیر سرمائی ،درماتیت وزخم (درموضع مورد نظر) وضایعات واریس.
4- در افرادی که شاخص توده عضلانی آنها بالائی 31 میباشد(در این گروه پیشنهاد میشود که در ابتدا وزن خود راکاهش داده وبعد از این روش استفاده کنند).

نکات مهم:
از ارکان هر نوع روش لاغری رعایت رژیم غذایی وفعالیت روزانه ورزشی میباشد ودرکرایولیپولیز نیز این امر مهم است:
- دستگاه هایی که دارای صفحات تخت و فاقد وکیوم است وتنها سرما دارد کارائی لازم را ندارد.


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سربیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلیجوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفcontact usدرمان غیر دارویی آکنهMesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه ای