دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

هایفوتراپی

HIFU
پوست صورت هر فردی در اثر مرور زمان دستخوش تغییراتی میشود که یک سری عوامل از جمله :نور آفتاب ،افزایش سن ، استرس، تغذیه ومصرف دخانیات و.... از عوامل موثر در این تغییرات می باشد.توصیه به استفاده از ضد آفتاب و دوری از عوامل بالا تا حد زیادی کمک به کاهش این تغییر می کند ولی فاکتور افزایش سن یکی از عواملی است که در هر صورت تاثیر بسزایی در این روند دارد.کلاژن والاستین از فاکتورهای اصلی نگهداری قوام والاستیسیته پوست می باشد.

(Superficial Muscular Aponeurotic System(SMAS
لایه نازکی از جنس بافت همبند می باشد که درست زیر پوست وروی عضله قرار دارد.در عمل جراحی لیفت صورت این لایه مورد نظر می باشد . ودر حال حاضر روش هایفوتراپی ویا دابلوتراپی بدون احتیاج به عمل جراحی باعث لیفت وافزایش قوام پوست می شود.دابلوتراپی،که به لیفتینگ بدون جراحی یا هایفوتراپی جدیدترین روش لیفت غیرتهاجمی در دنیا میباشد.

لیفتینگ به روش جراحی ،پوست را برش داده واین لایه را بالا کشیده ،اضافه آن توسط برش جراحی جدا می شود. این روش بیشترین میزان لیفت را ایجاد می کند اما با عوارضی نظیر غیر طبیعی شدن چهره ،باقیماندن خط برش جراحی،امکان ریزش موهای سر در ناحیه برش وعوارض وخطرات ناشی از جراحی را به همراه دارد.

مکانیسم اثر :
تحریک ساخت کلاژن والاستین درلایه های مختلف پوست ،که موجب افزایش قوام و الاستیسیته پوست،جوانسازی پوست وبالا کشیدن پوست می شود.تاثیر هایفوتراپی یک اثر فوری دارد که در همان لحظه که بر روی نیمی از صورت که کارشده با طرف مقابل مشهود است.واثر دیگر بر اثر تحریک فیبروبلاستها به ساخت کلاژن والاستین است که از یک ماه بعد از انجام درمان شروع وتا شش ماه به حداکثر اثر خود میرسد.

کاربرد هایفو تراپی :
- جوانسازی پوست
- افزایش قوام پوست
- از بین بردن چین وچروک ریزاطراف چشم
- بالا کشیدن ابرو
- لیفت ورفع افتادگی گردن
- لیفت صورت
- خوش فرم کردن زاویه فک تحتانی
- جوانسازی پشت دست
- رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت

موارد منع استفاده :
در خانمهای باردار،افراد صرعی ،ضایعات پوستی فعال،مبتلایان به بدخیمی ها،دیابت کنترل نشده.


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پیامهای کاربرانجوانسازی پوست - قسمت دومسایتهای دیگرجدول کالری موجود در مواد گالري عكسخدمات لیزر پوستدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفدرمان غیر دارویی آکنهcontact usریزش مو 1Mesotherapyریزش مو 2لاغری و تناسب اندامریزش مو منطقه ایمزوترا پی کلاسیکراهنمای رژیمینقش ضد آفتاب در آهسته شدنشوره سرهایفوتراپیمطالب و مقالاتبیوگرافیبخش کردیتماس باماصفحه اصلیتناسب اندام وكالريسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت اول